Webinaria i wykłady

Webinarium "Zagraniczna miłość: czego się bać, czego się spodziewać?" w ramach współpracy z portalem MamaPapaya, prowadząca Alisa Blackwood (w języku rosyjskim)

Bez stresu, ale z honorem. Polsko-rosyjska komunikacja międzykulturowa z perspektywy podróżnika

3 października 2018, godz. 18:00

Prelekcja z prezentacją dla Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna w Warszawie

Audycje radiowe

19 lipca 2017 o godz. 11.OO, na antenie radia TOK.FM miałam przyjemność porozmawiać z p. Cezarym Łasiczką o problemach międzykulturowych małżeństw polsko-rosyjskich. Zapraszam do odsłuchania podcastu z audycji.

13 listopada 2017 o godz. 11.OO rozmawiałam z p. Cezarym Łasiczką na antenie TOK.FM o wychowaniu dwujęzycznych dzieci.

30 stycznia 2018 o godz. 10.OO znów byłam gościem p. Cezarego Łasiczki na antenie TOK.FM. Rozmawialiśmy o zjawisku szoku kulturowego i o wzajemnej adaptacji kulturowej w rodzinie mieszanej.

11 października 2018 o godz. 11.OO rozmawiałam z p. Cezarym Łasiczką na antenie TOK.FM o tym jak i po co zgłębiać historię własnej rodziny międzynarodowej.

Wywiady

Wywiad dla rosyjskojęzycznego portalu internetowego Multi-Kulti (https://multi-kulti.info), 8 lutego 2018 г.

Анастасия Елисеева (Anastasia Eliseeva), "Переезд и жизнь в Польше. История пани Татьяны" ("Przeprowadzka i życie w Polsce. Historia Pani Tatiany").

Wywiad dla rosyjskojęzycznej społeczności facebookowej MamaPapaya (strona MamaPapaya na Facebook), 3 czerwca 2018

Алина Блеквуд (Alina Blackwood) и Татьяна Войтас (Tatiana Wojtas), "#мамымира // #Польша // Татьяна Войтас" ("#mamyświata // #Polska // Tatiana Wojtas")

dr Tatiana Wojtas